Portakal Bahçesi Bungalov

Adrasan Tatil Çekilişi

Duyduk duymadık demeyin, Adrasan Tatil Çekilişi yapıyoruuuuz!

https://www.instagram.com/p/BnZNDryBoH3/?utm_source=ig_web_copy_link

Adrasan’ın dev portakal ağaçlarının altında, dilediğin 1 kişiyle, 2 gece 3 gün boyunca, huzur dolu bir tatil yapmaya ne dersiniz? Portakal Bahçesi Bungalov size hayallerinizdeki tatili hediye ediyor.

Üstelik bu tatili kazanmak çok kolay! İşte katılım detayları:

 1. Instagram’da @yolumuzunustu ve @portakalbahcesibungalov hesaplarını mutlaka takip et.
 2. Çekiliş fotoğrafımızın altına tek seferde en az 3 arkadaşını etiketle. Etiketlediğin kişiler, ünlü hesapları ya da tanımadığın şahıslar olmasın.
 3. Şansını arttırmak için, fotoğrafın altına her seferde farklı 3 kişiyi etiketlemek şartıyla istediğin kadar yorum yap.
 4. Birlikte gitmek istediğin hayal arkadaşına haber ver. O da çekilişe katılsın. Şansınız artsın.
 5. Çekilişe katılabilmek için 18 yaşından büyük olman gerektiğini unutma. Eğer değilsen, aile üyelerine haber ver. Onlar senin için çekilişe katılsın, tatile birlikte çıkın.
 6. Çekiliş sonuçlarını öğrenmek için fotoğrafı kaydet. Profilmize gir ve sağda bulunan 3 noktaya tıklayarak “gönderi bildirimlerini aç”.
 7. Çekilişe 12 Eylül’e kadar katılabileceğini unutma.
 8. Çekilişin kazananı, Portakal Bahçesi Bungalov’da 2 gece 3 gün, kahvaltı dahil, 2 kişilik konaklama kazanacaktır. Çekiliş, çekilişi kazananın diğer hiç bir masrafını karşılamamaktadır. Ulaşım vb. masraflar katılımcıya aittir.
 9. Çekilişin kazananı ödülünü 15 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasında tesis ile önceden iletişime geçerek kullanabilir. Ödülü kullanmak için tesisin müsaitlik durumuna göre, tesisle anlaşılarak bir tarih belirlenmesi gerekmektedir.
 10. Adrasan Tatil Çekilişi ve çekilişin ilgili tüm maddeleri ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutarız.
 11.  Bu çekilişin Instagram ile herhangi bir ilgisi yoktur. Bu çekilişi Instagram düzenlememekte ve desteklememektedir.

Bu rüya gibi tatili yapacağın Portakal Bahçesi Bungalov‘u daha yakından tanımaya ne dersin?

Adrasan Tatil Çekilişi
Portakal Bahçesi Bungalov

Portakal Bahçesi Bungalov, Adrasan’ın en güzel, en tatlı bungalovlarına sahip. Burada tatil yaparken, portakal ağaçlarının ve bahçedeki çiçeklerin nefis kokusunu içinizi çekiyorsunuz. Huzur dolup, taşıyorsunuz. İster, yeşilliklerin arasındaki hamak ve köşklerde oturuyor, ister ferah odanızın camından portakallar koparıyorsunuz.

Portakal Bahçesi Bungalov
Portakal Bahçesi Bungalov

Tesisten çıkıp bir süre yürüdükten sonra, Akdeniz’in en nefis koylarından Adrasan Koyuna ulaşıyorsunuz. Geniş kumsallı koy da, turkuaz renkli suların içinde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissediyorsunuz.

Dahası da var. Bu senenin en çok konuşulan adası Suluada’nın Tekne Turları, Adrasan Koyu’ndan kalkıyor.
Üstelik tesisin de Adrasan Koyu’nda bir teknesi bulunuyor (Çekiliş ödülüne dahil değildir). Tekne, sabah sizi sahilden alıp, Adrasan’ın en güzel yerlerinde gezdire gezdire akşama kadar harika bir gün geçirmenizi sağlıyor.

Suluada'ya Nasıl Gidilir
Adrasan Tatil Çekilişi

Portakal Bahçesi Bungalov’da günün her saati taze sıkılmış portakal suları bulunuyor. Üstüne üstlük leziz gözlemeler ve buz gibi ayranlar da sizi bekliyor.

Portakal Bahçesi Bungalov
Portakal Bahçesi Bungalov

Tesiste kablosuz internet ve aracınız için otopark bulunuyor. Portakal Bahçesi Bungalov, nezih bir aile işletmesi olarak Antalya ve Adrasan tatili yapmak isteyenlere huzur dolu bir tatil olanağı sunuyor.

Eğer Portakal Bahçesi Bungalov’a gitmeye karar verirsen, Türkiye’nin Maldivleri Suluada yazımızı okuyarak, burası hakkında da bilgi edinebilirsin. Portakal Bahçesi Bungalov’da tatil yaptığın süre boyunca, Antalya’nın diğer göz bebekleri Olimpos, Çıralı, Suluada, Phaselis gibi muhteşem yerlere çok yakın olursun ve buraları ziyaret etme imkanı yakalayabilirsin.

Portakal Bahçesi Bungalov’a rezervasyon yapmak ve tesis hakkında daha fazla bilgi almak istersen info@portakalbahcesi.com adresine mail atabilirsin.

Yolunuzun üstü nice Portakal Bahçesi Bungalov’un portakal ağaçları gibi nice güzelliklerle dolu olsun. Selamlar 🙂

Yazan:

yolumuzunustu

Yazmak için değil; daha güzelini yaşatmak için yazıyoruz!